SND25M200TG/AA is available for purchase but is not normally stocked.
Datasheet
Image for SND25M200TG/AA is not available
SND25M200TG/AA
DigiKey Part Number
4306-SND25M200TG/AA-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
SND25M200TG/AA
Description
SND25M200TG/AA
Detailed Description
25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Contact Finish Thickness
Flash
Current Rating (Amps)
9A
Number of Positions
Voltage Rating
300V
Wire Gauge
20 AWG
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C