095FPZFPZSG-012
DigiKey Part Number
115-095FPZFPZSG-012-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
095FPZFPZSG-012
Description
COAX CBL FAKRA TO FAKRA 12"
Detailed Description
Cable Assembly Coaxial Fakra to Fakra RG-58 12.00" (304.80mm)
Length
12.00" (304.80mm)
Cable Impedance
50 Ohms
Overall Impedance
50 Ohms
Frequency - Max
3 GHz
1st Contact Gender
Male
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C