ESD-FOAM-PINK-24X18X0.5
DigiKey Part Number
315-ESD-FOAM-PINK-24X18X0.5-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
ESD-FOAM-PINK-24X18X0.5
Detailed Description
Foam 18.00" W x 24.00" L (457.2mm x 609.6mm) X 0.500" (12.70mm) Polyethylene Pink
Category
Size / Dimension
18.00" W x 24.00" L (457.2mm x 609.6mm)
Thickness
0.500" (12.70mm)