ESD-FOAM-PINK-36X24X0.5
DigiKey Part Number
315-ESD-FOAM-PINK-36X24X0.5-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
ESD-FOAM-PINK-36X24X0.5
Detailed Description
Foam 24.00" W x 36.00" L (609.60mm x 914.40mm) X 0.500" (12.70mm) Polyethylene Pink
Category
Size / Dimension
24.00" W x 36.00" L (609.60mm x 914.40mm)
Thickness
0.500" (12.70mm)