FACILA25P70-221133G
DigiKey Part Number
3831-FACILA25P70-221133G-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
FACILA25P70-221133G
Description
FFC CABLE IRISO IMSA-11501S OR I
Customer Reference
Detailed Description
25 Position Flat Flex Cable Assembly 2.76" (70.00mm)
Category
Length
2.76" (70.00mm)
Manufacturer
ElectronAix
Number of Positions
25
Packaging
Bulk
Pitch
0.020" (0.50mm)