LBF-A045MPXB-W012
DigiKey Part Number
5448-LBF-A045MPXB-W012-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
LBF-A045MPXB-W012
Description
RFID ANTENNA 13.56MHZ 45X14X2MM
Manufacturer Standard Lead Time
8 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
RFID Antenna 13.56MHz
Category
Frequency
13.56MHz
Manufacturer
Joymax Electronics
Features
Near Field Communications (NFC)
Packaging
Bulk
Size / Dimension
45.00mm L x 14.00mm W x 2.00mm H