LDPQ-550-252+
DigiKey Part Number
3157-LDPQ-550-252+TR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
LDPQ-550-252+
Description
DIPLEXER, DC-500/1300-2500 MHZ
Manufacturer Standard Lead Time
16 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
RF Diplexer 0Hz ~ 550MHz / 1.3GHz ~ 2.5GHz 8-SMD, No Lead
Category
Frequency Bands (Low / High)
0Hz ~ 550MHz / 1.3GHz ~ 2.5GHz