0008500113-10-W2
DigiKey Part Number
0008500113-10-W2-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0008500113-10-W2
Description
10" PRE-CRIMP A2016 WHITE
Customer Reference
Detailed Description
White 22 AWG Jumper Lead Socket to Cable (Round) Tin 10.0" (254.0mm)
Category
Wire Gauge
22 AWG
Color
White
Length
10.0" (254.0mm)
Additional Resources
In-Stock: 340
Check for Additional Incoming Stock
Alternate Color
10" PRE-CRIMP A2016 BLACK
In-Stock: 0
10" PRE-CRIMP A2016 BLUE
In-Stock: 0
10" PRE-CRIMP A2016 BROWN
10" PRE-CRIMP A2016 GREEN
10" PRE-CRIMP A2016 ORANGE
Alternate Length
2" PRE-CRIMP A2016 WHITE
3" PRE-CRIMP A2016 WHITE
4" PRE-CRIMP A2016 WHITE
5" PRE-CRIMP A2016 WHITE
6" PRE-CRIMP A2016 WHITE