ETPE330M9GB is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
Panasonic Industry
In Stock: 1 905
Datasheet
330 µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 2.5 V 1411 (3528 Metric) 9mOhm @ 300kHz