EYG-S121803 | |
|---|---|
DigiKey Part Number | P13691-ND |
Manufacturer | |
Manufacturer Product Number | EYG-S121803 |
Description | THERM PAD 180MMX115MM GRAY |
Customer Reference | |
Detailed Description | Thermal Pad Gray 180.00mm x 115.00mm Rectangular |
Datasheet | Datasheet |
Category | Shape Rectangular |
Manufacturer Panasonic Industry | Outline 180.00mm x 115.00mm |
Series | Thickness 0.0010" (0.025mm) |