DPX205850DT-4054B1
DigiKey Part Number
445-181494-2-ND - Tape & Reel (TR)
445-181494-1-ND - Cut Tape (CT)
445-181494-6-ND - Digi-Reel®
Manufacturer
Manufacturer Product Number
DPX205850DT-4054B1
Description
MULTILAYER DIPLEXER FOR 800 - 21
Manufacturer Standard Lead Time
10 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
RF Diplexer 800MHz ~ 2.17GHz / 2.4GHz ~ 5.85GHz 0805 (2012 Metric), 6 PC Pad
Datasheet
 Datasheet
EDA/CAD Models
DPX205850DT-4054B1 Models
Product Attributes
Filter Similar Products
Category
Frequency Bands (Low / High)
800MHz ~ 2.17GHz / 2.4GHz ~ 5.85GHz