0430300001-10-N2-D
DigiKey Part Number
0430300001-10-N2-D-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0430300001-10-N2-D
Description
10" PRE-CRIMP A2016N BROWN
Customer Reference
Detailed Description
Brown 22 AWG Jumper Lead Socket to Socket Tin 10.0" (254.0mm)
Category
Wire Gauge
22 AWG
Color
Brown
Length
10.0" (254.0mm)
Alternate Color
10" PRE-CRIMP A2016A ORANGE
In-Stock: 0
10" PRE-CRIMP A2016B BLACK
In-Stock: 764
10" PRE-CRIMP A2016G GREEN
In-Stock: 0
10" PRE-CRIMP A2016L BLUE
10" PRE-CRIMP A2016R RED
Alternate Length
2" PRE-CRIMP A2016N BROWN
3" PRE-CRIMP A2016N BROWN
4" PRE-CRIMP A2016N BROWN
5" PRE-CRIMP A2016N BROWN
6" PRE-CRIMP A2016N BROWN